Subscribe & Follow:

O MNĚ

U vaření jsem se ráda motala od malička. A učila jsem se od těch nejlepších – protože nad babiččiny polívky fakt není, to ví přeci každý 🙂 Bavilo mě míchat, kvedlat, vykrajovat,…  no a ochutnávat. To samozřejmě nejvíc 🙂

A tak se vaření postupně stalo jedním z mých velkých koníčků. Kdekdo by si mohl myslet, že tak rutinní činnost, jakou vaření bezesporu je, přestane být po nějakém čase zábava… To se mi zatím naštěstí nestalo 🙂 Pořád se učím a snažím se i víc přemýšlet o tom, jaké suroviny používám.

Myšlenku na blog s recepty jsem v hlavě nosila téměř rok. Říkala jsme si, že minimálně to bude taková moje online kuchařka s nejoblíbenějšími recepty. A tak jsem přemýšlela nad názvem, konceptem, ladila vzhled, fotila první recepty… až najednou byla Gazdina na světě.

Na mém blogu najdete recepty mnohokrát vařené, pečené a snědené – doufám, že vás budou inspirovat, budou vám chutnat a udělají vám krásnější den 🙂

Hlavně mějte z vaření radost…

Gazdina

V rubrice TIP TOP najdete články z výletů a doporučení na zajímavé kavárny a restaurace – takže takové tipy na top místa, kde nám s manželem chutnalo a kde nám bylo prostě fajn. Zároveň se tady budou objevovat taky tipy ohledně potravin – ať už to, co mě aktuálně zaujalo nebo to, co máme oblíbené už dlouho.
V rubrice U KAFE pak budou články o všem možném  🙂

Iveta Uhrín Poncová, IČ: 07345232 – zapsána v živnostenském rejstříku MÚ Praha 8, neplátce DPH